Galeria Grupa IV

 

Rok szkolny 2022/2023

Grudzień – Warsztaty piernikowe

Dnia 2 grudnia naszą grupę odwiedzili zdolni cukiernicy, którzy uczyli przedszkolaki ozdabiania pierników i budowania z nich domków.

Listopad – Wizyta w bibliotece

30 listopada przedszkolaki z naszej grupy miały okazje wziąć udział w zajęciach bibliotecznych. Tematem była Francja i jej stolica – Paryż.

Listopad – Dzień pluszowego misia

Nasze przedszkolaki z okazji Dnia Pluszowego Misia, przyniosły swoje ulubione przytulanki. Rozmawialiśmy o historii ulubionej zabawki oraz dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami. Na koniec zajęć, dzieci wykonały prace plastyczne.

Listopad – Audycja muzyczna YAMAHA

Podczas kolejnej audycji muzycznej, dzieci miały okazję poznać zawód aktora oraz uczestniczyć w warsztatach głosu.

Listopad – Dzień praw dziecka

Z okazji międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, w naszej grupie odbyły się tematyczne zajęcia. Na znak wsparcia wszystkich dzieci, których prawa nie są przestrzegane, dzieci wzięły udział w niebieskim marszu.

Listopad – Zajęcia ruchowe

W ramach aktywnego spędzania czasu, w dniu 17 listopada przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach ruchowych. Do ćwiczenia równowagi i prawidłowej postawy ciała, wykorzystane zostały woreczki.

Październik – Wycieczka do Pstrągowej

Dnia 12.10 grupa IV uczestniczyła w wycieczce do Pstrągowej. W tamtejszym gospodarstwie, dzieci miały okazje zobaczyć zwierzęta hodowlane jak również egzotyczne okazy z różnych stron świata. Dodatkowo mogły skorzystać z innych atrakcji na świeżym powietrzu.

Październik – Malowanie nie-pędzlami

14.11 dzieci z grupy IV próbowały swoich sił w malowaniu nie-pędzlami. Wspólnymi siłami udało się stworzyć kolorowy,  papierowy dywan.

Październik – Dzień postaci z bajki

W dniu 7.11  w grupie IV odbył się Dzień postaci z bajki. Z tej okazji, zostały zorganizowane zajęcia dotyczące ulubionych dziecięcych bajek i ich bohaterów. Zwieńczeniem obchodów był bal przebierańców.

 

 

 

 

 

 

Skip to content