E-dziennik

E-DZIENNIK

INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS I-VIII

Zapraszamy rodziców uczniów klas I-VIII do zapoznania się z poniższą instrukcją odzyskiwania dostępu do konta w dzienniku elektronicznym. Również przy pierwszym logowaniu do systemu proszę stosować się do poniższej instrukcji – plik PDF dostępny poniżej. W razie problemów z logowaniem przed kontaktem z administratorem proszę spróbować uzyskać dostęp wykonując poniższe kroki:

  • loguję się/odzyskuję hasło przez przeglądarkę w komputerze nie telefonie
  • czyszczę pliki cookies w ustawieniach przeglądarki, przez którą się loguję, jeśli nie pomaga to loguję się z innych przeglądarek (sprawdzamy każdą dostępna na komputerze)
  • jeśli podczas odzyskiwania dostępu do konta nie przychodzi mail z linkiem do hasła na pocztę (sprawdzamy wszystkie foldery i zakładki poczty) możliwe jest, że adres e-mail w dzienniku elektronicznym jest błędnie wpisany – proszę się zwrócić do wychowawcy celem sprawdzenia poprawności wpisanego adresu

Odzyskiwanie dostępu do konta rodzica lub ucznia w dzienniku elektronicznym odbywa się poprzez funkcję przywracania dostępu (funkcja niedostępna przez smartfony) i należy je przeprowadzić zgodnie z instrukcją poniżej. W razie dalszych problemów z logowaniem prosimy o kontakt z sekretariatem placówki.

 

Dostęp do e-dziennika – instrukcja pierwszego logowania lub odzyskiwania dostępu

Jeżeli mają Państwo problem z odnośnikiem do strony logowania na e-dziennik (https://uonetplus.resman.pl/rzeszow) zapraszamy do logowanie się przez stronę www.portal.resman.pl.