E-DZIENNIK INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS I-VIII

Zapraszamy rodziców uczniów klas I-VIII do zapoznania się z poniższą instrukcją odzyskiwania dostępu do konta w dzienniku elektronicznym. Również przy pierwszym logowaniu do systemu proszę stosować się do poniższej instrukcji – plik PDF dostępny poniżej. W razie problemów z logowaniem przed kontaktem z administratorem proszę spróbować uzyskać dostęp wykonując poniższe kroki:

• loguję się/odzyskuję hasło przez przeglądarkę w komputerze – nie telefonie!
  • jeśli podczas odzyskiwania dostępu do konta nie przychodzi mail z linkiem do hasła na pocztę (sprawdzamy wszystkie foldery i zakładki poczty) możliwe jest, że adres e-mail w dzienniku elektronicznym jest błędnie wpisany – proszę się zwrócić do wychowawcy celem sprawdzenia poprawności wpisanego adresu
  • jeśli pojawia się komunikat o nieprzypisanym adresie e-mail do konta proszę sprawdzić u wychowawcy czy wpisywany adres poczty jest identyczny z tym zgłoszonym wcześniej w szkole

ODZYSKIWANIE DOSTĘPU DO KONTA RODZICA LUB UCZNIA W DZIENNIKU ELEKTRONICZNYM odbywa się poprzez funkcję przywracania dostępu (funkcja niedostępna przez smartfony) i należy je przeprowadzić zgodnie z instrukcją poniżej. W razie dalszych problemów z logowaniem prosimy o kontakt z sekretariatem placówki.

Dostęp do e-dziennika – instrukcja pierwszego logowania lub odzyskiwania dostępu

Jeżeli mają Państwo problem z odnośnikiem do strony logowania na e-dziennik (https://uonetplus.resman.pl/rzeszow) zapraszamy do logowanie się przez stronę www.portal.resman.pl.