Galeria Grupa III

Rok szkolny 2022/2023

Listopad – Dzień Myszki Miki

18 listopada w naszym przedszkolu odchodziliśmy Dzień Myszki Miki. Wszystkie dzieci tego dnia, ubrały rzeczy z motywem Myszka Miki. Zabawom nie było końca. Dzieci losowały zadania do wykonania oraz zagadki do rozwiązania. Na zakończenie dzieci ustawiły się do wspólnego zdjęcia oraz wykonały Myszkę Miki.

Listopad – Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: ” Pokochaj pluszowego misia”, „Jadą, jadą misie”. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, zgadywanki oraz misiowe tańce. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

Listopad – Urodziny

W listopadzie obchodziliśmy urodziny Lili. W tym dniu cała grupa śpiewała uroczyste 100-lat. Solenizantka wręczyła swoim kolegą i koleżanką drobne upominki.

Listopad – Z wizytą na Cmentarzu

Listopad – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajki

Październik – Muzyczne spotkanie z Szkołą Muzyczną Yamacha

Październik – Urodziny Jakuba i Miłosza

Wrzesień – Dzień Chłopaka

Wrzesień – Urodziny Stanisława, Kingi i Nikoli

Październik – Światowy Dzień Mycia Rąk

W dniu 19 października w naszej grupie odbył się Światowy Dzień Mycia Rąk. Celem tego dnia jest uświadomienie dzieciom jak ważne znaczenie ma w ich życiu codzienne mycie rąk. Rozmawialiśmy na temat zarazków, bakterii i wirusów, które dostają się do naszego organizmu poprzez brudne ręce. Dzieci poszukiwały w całym przedszkolu zarazków na przedmiotach codziennego użytku. Dowiedziały się, jakie znaczenie dla zdrowia ma czyste i dokładne mycia rąk.

Wrzesień – Urodziny Wojtka i Mai

We wrześniu obchodziliśmy urodziny Wojtka i Mai. W tym dniu cała grupa śpiewała uroczyste 100-lat. Solenizanci wręczyli swoim kolegą i koleżanką drobne upominki.

 

 

 

 

 

Skip to content