Galeria Grupa III

Rok szkolny 2022/2023

Czerwiec – Konkurs ” Kapelusz Pani Wiosny”

Konkurs ” Kapelusz Pani Wiosny” – organizowany przez grupę II. 

Czerwiec – Kodowanie na dywanie

Czerwiec – Dzień Ziemi

Czerwiec – Konkurs grupowy na „Własnoręcznie wykonaną kreatywną zabawkę”

Marzec – Zabawy sensoryczne

Marzec – Dzień Kobiet 

Marzec – Wyjazd do Teatru Maska

W dniu 7 marca wybraliśmy się z grupą II do Teatru Maska na spektakl pt.: „Pradawne drzewo”. 

Luty – Walentynki 

Luty – Urodziny 

W lutym obchodziliśmy urodziny Emila. W tym dniu cała grupa śpiewała uroczyste 100-lat. Solenizant wręczył swoim kolegą i koleżanką drobne upominki.

Luty – Dzień Dinozaura

26 lutego obchodziliśmy Dzień Dinozaura. W tym dniu, dzieci poznały historię dinozaurów, poznali pracę paleontologa oraz samodzielnie dokonali ,,wykopalisk” dzięki którym zobaczyli jak wyglądają szkielety dinozaurów.  

Luty – Dzień Pizzy

9 lutego obchodziliśmy Dzień pizzy. W tym dniu, dzieci wybrały się w wirtualną podróż do kraju, z którego pochodzi ten przysmak. Największą radość sprawiło dzieciom wspólne malowanie i dekorowanie pizzy. 

Styczeń – Konkurs grupowy pt.: „Anioły są właśnie takie”

Styczeń – Jasełka 

30 stycznia tego roku w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Dzieci w strojach Maryi, Świętego Józefa, pastuszków, królów i aniołów w przejmujący sposób opowiedziały historię Bożego Narodzenia. Jasełka zostały przedstawione rodzicom. Kolejny występ został zadedykowany wszystkich dziadkom z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci po przedstawieniu wręczyła dziadkom własnoręcznie robione laurki i lampiony.  

Styczeń – Urodziny Leny

W styczniu obchodziliśmy urodziny Lenki. W tym dniu cała grupa śpiewała uroczyste 100-lat. Solenizantka wręczyła swoim kolegą i koleżanką drobne upominki.

Grudzień – Wigilia

W piątek 18 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Dzieci wspólnie z Paniami kolędowały, składały sobie życzenia i jadły wspólny świąteczny obiad przy pięknie udekorowanym stole. 

Grudzień – Urodziny Hani

W grudniu obchodziliśmy urodziny Hani. W tym dniu cała grupa śpiewała uroczyste 100-lat. Solenizantka wręczyła swoim kolegą i koleżanką drobne upominki.

Listopad – Andrzejki

 

 

Listopad – Dzień Myszki Miki

18 listopada w naszym przedszkolu odchodziliśmy Dzień Myszki Miki. Wszystkie dzieci tego dnia, ubrały rzeczy z motywem Myszka Miki. Zabawom nie było końca. Dzieci losowały zadania do wykonania oraz zagadki do rozwiązania. Na zakończenie dzieci ustawiły się do wspólnego zdjęcia oraz wykonały Myszkę Miki.

Listopad – Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: ” Pokochaj pluszowego misia”, „Jadą, jadą misie”. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, zgadywanki oraz misiowe tańce. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

Listopad – Urodziny

W listopadzie obchodziliśmy urodziny Lili. W tym dniu cała grupa śpiewała uroczyste 100-lat. Solenizantka wręczyła swoim kolegą i koleżanką drobne upominki.

Listopad – Z wizytą na Cmentarzu

Listopad – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajki

Październik – Muzyczne spotkanie z Szkołą Muzyczną Yamacha

Październik – Urodziny Jakuba i Miłosza

Wrzesień – Dzień Chłopaka

Wrzesień – Urodziny Stanisława, Kingi i Nikoli

Październik – Światowy Dzień Mycia Rąk

W dniu 19 października w naszej grupie odbył się Światowy Dzień Mycia Rąk. Celem tego dnia jest uświadomienie dzieciom jak ważne znaczenie ma w ich życiu codzienne mycie rąk. Rozmawialiśmy na temat zarazków, bakterii i wirusów, które dostają się do naszego organizmu poprzez brudne ręce. Dzieci poszukiwały w całym przedszkolu zarazków na przedmiotach codziennego użytku. Dowiedziały się, jakie znaczenie dla zdrowia ma czyste i dokładne mycia rąk.

Wrzesień – Urodziny Wojtka i Mai

We wrześniu obchodziliśmy urodziny Wojtka i Mai. W tym dniu cała grupa śpiewała uroczyste 100-lat. Solenizanci wręczyli swoim kolegą i koleżanką drobne upominki.

 

 

 

 

 

Skip to content