WOJEWÓDZKI KONKURS ARTYSTYCZNY „EVIVA L’ARTE” W KRASNEM
Dnia 6.05.2026r. dwie uczennice naszej szkoły – Martyna Hus (kl.7b) oraz Aleksandra Rojek (kl.6d) wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krasnem. Była to pierwsza edycja tego konkursu pod hasłem „Sztuka Wolności – w 235. rocznicę Konstytucji 3 Maja”. Konkurs odbywał się w czterech kategoriach. Nasze uczennice wystąpiły w kategorii piosenki patriotycznej. Martyna Hus zajęła drugie miejsce w/w kategorii, co dało jej prawo powtórnego występu podczas uroczystej gali koncertu finałowego, który miał miejsce 15.05.2026 w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnem. Gratulujemy sukcesu!
