KONKURS SZKOLNY dla klas szóstych „CZY ZNASZ INSTRUMENTY DĘTE?”
Dnia 19.stycznia 2026r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie, który został przeprowadzony w dniach 8-10.12.2025r. Uczestnicy konkursu mieli wykazać się wiedzą o instrumentach dętych, a także umiejętnością rozpoznawania barwy instrumentu w słuchanym fragmencie utworu. Pierwsze miejsce zajęła Maria Capińska z klasy 6a, drugie miejsce ex aequo zajęły uczennice: Rita Krasoń (klasa 6b) i Martyna Jacek (klasa 6c), zaś trzecie miejsce Klaudia Łyda (klasa 6d). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!
