Szkołą kierowali

SZKOŁĄ KIEROWALI:

01.09.1878r.  –  01.02.1879r.  Romuald Gutwein

02.02.1879r.  –  31.01.1908r.  Józef Mach

02.02.1908r.  –  30.08.1908r.  p.o. Zofia Kopycińska

01.09.1908r.  –  28.12.1929r.  Antoni Szela

20.01.1929r.  –  01.12.1937r.  p.o. Antoni Magierło

01.01.1937r.  –  01.11.1943r.  Jan Ulrych

01.11.1943r.  –  31.08.1944r.  p.o. Katarzyna Ulrychowa

01.09.1944r.  –  30.11.1944r.  Antoni Kołwa

01.12.1944r.  –  01.10.1945r.  p.o.Władysława Kołwa

01.10.1945r.  –  31.01.1954r.  Antoni Kołwa

01.02.1954r.  –  31.08.1954r.  p.o. Leopold Knutel

31.08.1954r.  –  31.08.1957r.  Michał Dudek

01.09.1957r.  –  30.10.1960r.  Eugeniusz Vogel

01.11.1960r.  –  31.08.1973r.  Antoni Borowiec

01.09.1973r.  –  31.08.1974r.  p.o. Czesław Skoczylas

01.09.1974r.  –  31.08.1990r.  Antoni Rut

01.09.1990r.  –  31.08.2006r.  Wiesław Ulman

01.09.2006r.  –                        Renata Kędzierska