NABÓR

Dyrektor Zespołu Szkolno–Przedszkolnego nr 7 w Rzeszowie zaprasza Rodziców do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi poniżej oraz na stronie portalu „NABÓR”.

NABÓR DO SZKOŁY I PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2019/2020 ODBYWA SIĘ W DNIACH 1-15 MARCA POPRZEZ ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIE NA STRONIE PORTALU NABÓR. NASTĘPNIE WYPEŁNIONY NALEŻY WNIOSEK WYDRUKOWAĆ, PODPISAĆ I DOSTARCZYĆ W KOMPLECIE Z ZAŁĄCZNIKAMI DO PLACÓWKI PIERWSZEGO WYBORU. SEKRETARIAT SZKOŁY I PRZEDSZKOLA JEST CZYNNY W GODZ. 7:30-15:30. RODZICÓW DZIECI PRZEDSZKOLNYCH PROSIMY ABY NIE ZAPOMNIELI, ŻE DO WNIOSKU O PRZYJĘCIE NIEZBĘDNE JEST W PRZYPADKU:

1) RODZICA PRACUJĄCEGO – ZAŚWIADCZENIE O ZATRUDNIENIU  WYSTAWIONE Z DATĄ BIEŻĄCĄ

2) RODZICA ROZLICZAJĄCEGO SIĘ W US W RZESZOWIE – KSEROKOPIA PIERWSZEJ STRONY PIT-37 LUB PIT-36 Z PIECZĄTKĄ WPŁYWU DO URZĘDU SKARBOWEGO LUB URZĘDOWYM POŚWIADCZENIEM ODBIORU (POTWIERDZENIE WYSYŁKI ELEKTRONICZNEJ).

ZARZĄDZENIE NR VIII_79_2019 Z 14 STYCZNIA 2019 W SPR. TERMINÓW NABORU

WEJDŹ NA PORTAL „NABÓR”

– ZGŁOŚ KANDYDATURĘ

– HARMONOGRAM

– PLIKI DO POBRANIA

– ZGŁOŚ KANDYDATURĘ

– HARMONOGRAM

– PLIKI DO POBRANIA

ABY WYDRUKOWAĆ ZGŁOSZENIE ELEKTRONICZNE NALEŻY ZALOGOWAĆ SIĘ DO KONTA, WEJŚĆ NA WNIOSEK – KLIKNĄĆ WYŚLIJ ZGŁOSZENIE I POJAWIA SIĘ OPCJA DRUKUJ.

OBWÓD SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 15

ul. Budziwojska 154

ULICE:

Budziwojska, Strzelców, Sportowców, Ks. Kazimierza Guzego, Wakacyjna, Prometeusza, Śnieżna, Młyńska, Porąbki, Kwiatowa, Jesionowa, Poselska, Podleśna, Podlesie, Laskowa, Liliowa, Nadziei, Przylasek, Jarzębinowa, Studzianki, Poziomkowa, Góra, bł. ks. Kowalskiego, św. Agnieszki, Karmelicka, Tarnopolska, Pogodne Wzgórze, Legionistów, Aroniowa, Anielska, Herbowa, Chmielna, Magiczna, Ustronna, Zakątkowa, św. Antoniego, Miejska, Jana Pawła II (nr nieparzyste od 65 wzwyż i parzyste od 64 wzwyż), Senatorska (nr nieparzyste od 157 wzwyż i parzyste od 138 wzwyż)