Przedszkole Publiczne nr 27

STRONA W BUDOWIE

Zapraszamy na poprzednią wersję strony <- kliknij

SPOTKANIE Z RODZICAMI

Zebranie z rodzicami uczniów z klas I– IV odbędzie się  w dn. 6 września 2018 r. (czwartek). Rozpoczęcie  spotkania – godz. 16.45.

Zebranie z rodzicami uczniów z klas V– VIII odbędzie się  w dn. 13 września 2018 r. (czwartek). Rozpoczęcie  spotkania – godz. 16.45.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach.

3 września – rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Godz. 8.00 – msza święta w kościele parafialnym;

Godz. 9.00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem uczniów klas I – VI
                     w sali gimnastycznej;
                   – uczniowie klas VII i VIII bezpośrednio po przyjściu z kościoła, wraz
                     z wychowawcami udają się do wyznaczonych sal lekcyjnych;

Godz. 9.30 – spotkanie uczniów klas I – VI z wychowawcami w salach lekcyjnych.

W dniu 3 września oddziały przedszkolne zapewniają dzieciom opiekę wraz z całodziennym wyżywieniem od godz. 630 do 1700.

Ogłoszenie o dniach otwartych w przedszkolu

Informuję, że dni otwarte dla dzieci, które będą uczęszczały do naszego przedszkola po raz pierwszy, zostaną zorganizowane 30 i 31 sierpnia 2018 r. pomiędzy godziną 9.00 a 11.00. Należy mieć ze sobą obuwie zmienne dla dziecka.

Serdecznie zapraszam
Dyrektor Przedszkola